O Polygone

Naša firma pôsobína trhu od roku 1992 a hneď od svojho vzniku sa venuje širokému spektru podnikateľských aktivít. Hlavným predmetom našej činnosti je prenájom a predaj obchodných a kancelárskych priestorov. V súvislosti s výstavbou a rekonštrukciou nehnuteľností spoločnosť prevádzkuje i svoju stavebnú divíziu.

Obchodné centrum POLYGON, nachádzajúce sa v širšom centre mesta Nitra, je svojou ponukou služieb a prevádzok dlhoročnou, tradičnou destináciou spokojných zákazníkov mesta, ale aj jeho širšieho okolia. Susediaca autobusová a železničná stanica, centrum mesta či parkovacie kapacity dodávajú obchodnému centru každodenne množstvo návštevníkov, ktorí pri ceste do (z) práce rýchlo nakúpia v našich obchodoch a vybavia všetko potrebné. Množstvo služieb, obchodov, stánkov či samotná tržnica je zárukou uspokojenia vašich potrieb.

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok polygon.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK